Dětmarovice 828, 735 71 Dětmarovice, okres Karviná

Pondělí - Pátek : 8:00 - 17:00, Sobota - Neděle: zavřeno

Telefon: +420 607 077 590

DDD Ostrava, Karviná, Orlová, Bohumín, Český Těšín a přilehlé obce.

Čím se zabýváme?

Provádíme speciální ochrannou dezinfekci, dezinsekci a deratizaci podle zákona o ochraně veřejného zdraví č. 258/2000 Sb. K naši práci používáme přípravky určené pro profesionály, které jsou prodejné pouze osobám s osvědčením vydaným krajskou hygienickou stanicí. Aby byl zásah účinný a bezpečný pro lidi a zvířata, je nutné dodržovat naše pokyny k jednání před a po zásahu.

Převážnou část naší práce tvoří hubení štěnic, jejichž výskyt se meziročně neustále zvyšuje. Může za to především špatné povědomí lidí o jejich výskytu. Lidé si myslí, že pokud mají doma čisto, tak se jich tito nezvaní hosté netýkají. Štěnicím je bohužel úplně jedno, jestli mají lidé doma uklizeno nebo ne. Zajímá je pouze to, jestli mají hostitele, na kterém mohou sát. Ze studu potom dochází k tomu, že se lidé snaží vyhubit štěnice svépomocí a především to tají před sousedy. Specializované firmě volají až tehdy, když nemohou v bytě nadále vydržet nebo když se štěnice rozšíří do okolních bytů. Mezi našimi klienty jsou také manažeři a cestovatelé, kteří si štěnice vozí domů z hotelů.

image


Další naší hlavní činností je preventivní a ohnisková deratizace hlodavců, kterou poskytujeme soukromým osobám, firmám, bytovým družstvům a SVJ. Zatímco preventivní deratizace probíhají na jaře a na podzim, ohniskové deratizace provádíme v průběhu celého roku v případě podezření na zvýšený výskyt hlodavců.

Mimo výše uvedené provádíme dezinsekci švábů a rusů, mravenců, blech, vos, much a dalšího hmyzu.

Fakturační údaje

DERONA deratizace s.r.o.
IČ: 144 43 252
sídlo: Dětmarovice 828, 735 71 Dětmarovice
Ing. Lumír Mrázek - jednatel

Otevírací doba

Pondělí - Pátek : 8:00 - 17:00
Sobota - Neděle: zavřeno

Telefon

+420 607 077 590

Kontaktní formulář