Pracujeme v celém Moravskoslezském kraji

Pondělí - Neděle: 6:00 - 22:00

Telefon: +420 607 077 590

OBJEDNÁVKY na tel.  607 077 590

Dezinfekce - Plísně, viry a bakterie

Škody
Mikroorganismy přenášejí infekční onemocnění, způsobují alergie a mykózy, znehodnocují potraviny plísněmi.


Úklid po zemřelém
V rámci naší práce provádíme také kompletní úklid bytu po zemřelém. Tento úklid zahrnuje:

- Úklid biologického materiálu (tělní tekutiny atd.)
- Kompletní vyklizení bytu (odvoz nábytku, koberců a osobních věcí)
- Dezinsekce bytu proti hmyzu
- Dezinfekce bytu proti bakteriím a virům
- Dezodorizace bytu za účelem vyčištění vzduchu a zbavení se zápachu

Úklid bytu po zemřelém představuje pro deratizační firmy nejobtížnější úkol, jelikož se jedná o soubor několika činností, z nichž ve složitějších případech se některé musí opakovat, aby bylo dosaženo požadovaného efektu. Čím dříve se pozůstalí obrátí na odbornou firmu, tím snazší je situaci vyřešit.

V případě zájmu o cenovou nabídku a volný termín nás prosím kontaktujte telefonicky na číslo 607 077 590 nebo e-mailem na mrazek@derona.cz. Ke každému případu přistupujeme individuálně. Pracujeme v celém Moravskoslezském kraji.


Dezinfekce ozónem
Ozón působí účinně na bakterie, viry i plísně už při poměrně malých koncentracích. Dezinfikovaný objekt musí být hermeticky uzavřený, aby nedocházelo k úniku ozónu do okolí. Pomocí elektrického generátoru se vytvoří ozón, který účinně likviduje všechny mikroorganismy. Po dvou hodinách od ukončení zásahu se objekt důkladně vyvětrá a může se začít používat. Předností ozónu je, že po ukončení zásahu nezůstávají v objektu žádné zbytky chemických látek.

Dezinfekce aerosolem
Pomocí foggeru (elektrického vyvíječe aerosolu) se dezinfikovaný objekt naplní aerosolem dezinfekčního přípravku. Výhodou je, že po ukončení zásahu zůstává na površích povlak, který mikroorganismy zabíjí ještě po dobu dalších 3 týdnů. Objekt lze začít využívat po hodině od ukončení zásahu. Je třeba ho důkladně vyvětrat. Používané dezinfekční přípravky nepoškozují ani nijak neodbarvují povrchy v objektu.

Dezinfekce postřikem
Jedná se o nejběžnější metodu dezinfekce, kdy dochází k postřiku dezinfikovaných ploch pomocí tlakového postřikovače. Přípravky se vybírají podle typu mikroorganismů a typu ošetřovaného povrchu.

 

image
image

Ceník dezinfekce

Cenu Vám sdělíme obratem na vyžádání. Pro snazší nacenění nám můžete poslat foto ošetřovaného objektu, adresu, popis situace a informaci, zda je v domě výtah, případně ve kterém poschodí se byt nachází. Nejsme plátci DPH.

Plošná dezinfekce

Úklid bytu po zemřelém

Dezodorizace

vždy individuálně

vždy individuálně

vždy individuálně

Fakturační údaje

DERONA deratizace s.r.o.
IČ: 144 43 252
sídlo: Dětmarovice 828, 735 71 Dětmarovice
Ing. Lumír Mrázek - jednatel

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 6:00 - 22:00

Kontakt

Telefon: +420 607 077 590
E-mail: mrazek@derona.cz

Kontaktní formulář